Užuolaidų kolekcijos

_mg_2039

Užuolaidos – Jūsų namų akys. 

Šilkinės, kaprono, krepo, organzos, barchatinės, šilkinės – įvairiausių audinių ir stilių užuolaidos iš Olandijos, Belgijos, Ispanijos plevėsuoja  mūsų salone. Pasaulinėse tekstilės parodose sekame naujausias tendencijas, nes norime pasiūlyti originalių ir praktiškų sprendimų jūsų namams. Pradedant nuo žaliuzių, roletų, romanečių, iki užuolaidų, pledų bei pagalvėlių.  Juk visa tai kas gražu – turi būti ir praktiška!

Galbūt jūsų namai modernistinio stiliaus ir jums tiks širmos, kuriose vaizduojama  retro nuotrauka su besišypsančiais, šokančiais tvisto ritmu jaunuoliais. Ant lovos puikuojasi kailio pledas ir metalo atspalvio pagalvės  jaukiai suguldytos galvūgalyje…

Arba:jūsų namai- klasikos ir modernizmo derinys , kuris prašyte prašosi balinto ąžuolo plačių medinių žaliuzių ir naktinių portjerų derinio ant langų. O gal jūsų namų aplinkoje vyrauja varinės detalės  ir norite dar varinių, plačių horizontalių žaliuzių, bei lengvų permatomų medvilninių užuolaidų su spaustais žiedais…

O gal jūs tiesiog norite atsinaujinti savo baldų gobeleną… Ir kambarys  nušvis kita spalva, ar raštu ir vėl pakels jums nuotaiką! Juk jūsų mieli namai turi jus džiuginti…

Wind kolekcija, Belgija

Išskirtinė kolekcija, kurioje dominuoja sendinta stilistika ir natūralaus pluošto audiniai. Šilkas, medvilnė ir barchatas. Norisi daugiau originalumo? Wind kolekcija siūlo itin madingus audinius – reljefinius, kurie suteiks Jūsų interjerui dar daugiau prabangos.

Froca kolekcija, Ispanija

Tegyvuoja klasika! Ji niekada neišeina iš mados, todėl Jūsų namų puošmena – klasikinės užuolaidos visada džiugins širdį ir akį.

Premium, Ispanija

Užuolaidos, kurios privers aiktelėti net visko mačiusius interjero dizainerius. Sukurkite originalų ir prabangų namų įvaizdį su ispaniškomis Premium prekės ženklo užuolaidomis.

Design and colors dieninės, Olandija

Dryžuotos, languotos, su taškiukais, įvairiausių stilių užuolaidos, kurios įtiks kiekvienam skoniui ir norams. Kolekcijoje dominuoja poliesteris, tuo pačiu turi ir natūralaus pluošto.

 

Komentarų nėra

Atsakyti